Kinas po atviru dangumi atkeliauja į Alytų!

Alytuje jau tradicija tapęs lauko kinas sugrįžta. Šiemet projektas KINAS VEŽA susitikti kviečia Dainų slėnyje po atviru dangumi. Čia žiūrovų lauks ne tik keturi įdomūs filmai, bet ir pramogos, atitinkančios kiekvieno filmo tematiką.
Žiūrėti filmus ir dalyvauti pramoginėje veikloje gyventojus kviečiame liepos 13 ir 20, rugpjūčio 10 ir 17 dienomis. Pramogos Dainų slėnyje vyks nuo 21 val., o filmų peržiūros prasidės nuo 22 val.

Jau liepos 13 d. nuo 21 val. kviečiame dalyvauti interaktyvioje akcijoje „Nekaupk – paleisk laiku“ – turėsite galimybę beisbolo lazdą sulaužyti į automobilio kapotą ar kitą jo vietą. MB „Užubalis“ suteiks galimybę paleisti viską, ką taip ilgai laikėte savyje ir tą sprogstamą energiją pagaliau išlaisvinti vienu mostu. Emocijų ir adrenalino patyrimas garantuotas.
Nuo 22 val. pakviesime jus žiūrėti trilerį PIKTŲJŲ KARTA (N-16). Tai žiūrovų itin pamėgtas režisieriaus Emilio Vėlyvio pirmasis lietuviškas kriminalinis trileris, alsuojantis geriausiomis tamsiojo skandinaviško detektyvo – nuaro tradicijomis. Filmas lietuvių kalba.

Liepos 20 d. nuo 21 val. kviesime dalyvauti estafetėje – joje galėsite palaikyti tuos, nuo kurių kartais nusisuka aplinkiniai, tačiau kiekvienas palaikymas, padrąsinimas ar gražus žodis jiems yra labai svarbus.
Nuo 22 val. žiūrėsime dramą BANGINIS (N-16). Šio filmo pasaulinė premjera įvyko 79-ajame tarptautiniame Venecijos kino festivalyje ir sulaukė šešių minučių trukmės atsistojusios salės ovacijų. Kritikų pasirinkimo apdovanojimuose aktorius Brendan Fraser už Čarlio vaidmenį pelnė geriausio aktoriaus apdovanojimą. Filmui taip pat įteiktos trys Oskarų statulėlės. „Šis filmas, drama „Banginis“, yra apie meilę. Apie šviesos radimą tamsioje vietoje“, – sakė B. Fraser savo padėkos kalboje. Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Rugpjūčio 10 d. prisiminsime „Žalios bobos“ istoriją ir žiūrėsime siaubo filmą NAŠLAITĖ: PIRMOJI AUKA (N-16). Prieš keliolika metų šeima išgyveno tragediją – be žinios dingo jų mylima duktė. Lena (aktorė Isabelle Fuhrman) – suaugusi moteris, dėl retos ligos ji atrodo kaip vaikas – sugeba įtikinti sielvarto nukamuotus tėvus, kad ji ir yra jų dingusi duktė. Tiesa, šimtu procentų įtikina tik tėtį Ričardą, o mama Keitė visų abejonių nesugeba atsikratyti. O laiko įrodyti savo tiesą lieka vis mažiau – šiurpioji atvykėlė dėl šios šeimos turi velniškų ir kraupių planų. Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

O rugpjūčio 17 d. kviesime į bėgimą su aukštakulniais – ir moterys, ir vyrai galės išbandyti savo kojų vikrumą.
Po bėgimo stebėsime komediją VYRŲ SVAJONĖS (N-16). Nedrąsus ir santūrus Andrius gyvena monotoniškoje santuokoje su žmona Sandra. O čia dar spaudimas susilaukti vaiko. Laimingai su žmona Marta gyvenantis uošvis Vytautas įsitikinęs, kad „smulkios“ nuodėmės ir nuklydimai yra tvirtos santuokos pagrindas. Uošvis nori padėti savo žentui išsaugoti santuoką ir pataria atsipalaiduoti bei labiau apsižvalgyti aplinkui. Netrukus tarp vyrų atsiranda patrauklioji dama Šarlotė ir padėtis ima kaisti. Filmas lietuvių kalba.

Minėtais vakarais Dainų slėnyje paskanauti kvies ir maisto furgonėliai. AB „Kauno grūdai“ įkurs  sėdmaišių zoną.
Tačiau nepamirškite su savimi į filmų peržiūras atsinešti pledą bei gerą nuotaiką!

Renginio rėmėjas – AB „KAUNO GRŪDAI“
Filmą „Piktųjų karta“ remia MB „Užubalis“.
Projektą „Kinas veža“ iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kino centras. Prie jo organizavimo prisideda ir „Dainavos“ kino teatras, Alytaus kultūros centras ir Alytaus miesto teatras.
Esant blogoms oro sąlygoms, veikla ir kino peržiūra bus nukeliami į kitą dieną, tad sekite informaciją feisbuko paskyrose Dainavos kino teatras ir Vasaros kinas Alytuje.