Aktyvus laisvalaikis Dzūkijoje

Keliaudami šiuo maršrutu aktyviai praleisite laiką ir pramogausite gražiame Dzūkijos regione.

Objektas Nr. 1 Šuoliai su virve

Jeigu negalite gyventi be aštrių pojūčių, šiltuoju metų laiku būtinai išbandykite šuolį su virve nuo aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tilto! Jo aukštis 38,1 m. Įspūdžių netrūks – širdis ir kojos virpės dar prieš atsispiriant nuo tvirto pagrindo, o stačia galva nėrus į Nemuną ir pajutus laisvą kritimą kraują užplūs adrenalinas!

Daugiau informacijos

Objektas Nr. 2 Mini pramogų centras "Burger Heaven"

Čia įsikūręs boulingas, trys virtualiosios realybės kambariai bei mėsainių restoranas su kampeliu vaikams. Tai puiki erdvė puikiai leisti laiką su draugais ar rengti įvairius vakarėlius.

Daugiau informacijos

Objektas Nr. 3 Nuotykių parkas „Tarzanija“


Vaizdingoje Nemuno pakrantėje, įsikūrusiame parke galima pramogauti įvairaus sudėtingumo trasose medžiuose bei pasimėgauti ypatingai ilgu skrydžiu per Nemuną. Pasikrauti adrenalino laisvo kritimo supynėse, pasitikrinti taiklumą tire arba bandyti aplenkti vėją pašėlusiuose kalneliuose. Nuostabiame miške galima pajodinėti žirgais arba poniu, rengti fotosesijas. O naujausia šio parko pramoga – 18 duobučių mini golfas.
Gamtos apsuptyje yra įrengtos įvairaus dydžio pavėsinės, pobūvių ir konferencijų salės. Greta parko esančiame „Dzūkijos dvare“ galima net tik pasivaišinti dzūkiškais patiekalais, bet ir apsistoti nakvynei.

Daugiau informacijos

Objektas Nr. 4 Snow arena

Ar žinote, kad „Snow arena“ Druskininkuose – vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse? 8 hektarų teritorijoje įrengtos net trys trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui tiek mėgėjams, tiek profesionalams. „Snow arena“ veikia be poilsio dienų, tad išbandyti žiemos pramogas galėsite Jums patogiu laiku. Pradedantieji mokytis slidinėti gali kartu su patyrusiais bei profesionaliais slidinėjimo instruktoriais. Neturite aprangos, bet norite paslidinėti? Ne bėda! Lankytojai, neturintys slidinėjimui skirtos aprangos ar įrangos, už papildomą mokestį gali ją išsinuomoti „Snow Arenoje“ esančiame nuomos punkte. Arenoje veikia visus saugos reikalavimus atitinkanti technika, nuolat prižiūrimi ir testuojami keltuvai, komplekse budi pirmąją pagalbą suteikti galintis gydytojas. Jūsų patogumui komplekse įrengta persirengimo zona, kurioje rasite persirengimo kabinas, 1000 spintelių asmeniniams daiktams saugoti bei dušus.

Daugiau informacijos

Objektas Nr. 5 UNO parkas

Laipiojimas medžiuose „Uno“ nuotykių parke – aktyvi, fizinio pasirengimo nereikalaujanti  pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms. Išklausę instruktažą lipti pradėsite nuo lengviausių trasų ir būsite nuolat prižiūrimi instruktorių. Nuotykių parke turime net 6 skirtingas trasas suaugusiems – nuo apšilimui skirtos „Žaliosios trasos“ iki fiziškai sudėtingiausios „Juodosios trasos“. Dar daugiau adrenalino patirsite išbandę vieną ar keletą iš keturių skrydžių per Nemuną, kurių metu pasiekiamas 55km/h greitis, o pati ekstremaliausia atrakcija – laisvo kritimo šuolis iš 21m aukščio.

Vaikams įrengtos 4 skirtingos ir nuolat instruktorių prižiūrimos trasos, o čia pat mažiesiems įrengtas ir batutas.

Kviečiame apsilankyti ir išbandyti šią stiprių emocijų suteiksiančią pramogą ir pasidžiaugti gamta!

Daugiau informacijos

Objektas Nr. 6 Karolio Dineikos sveikatingumo parkas


K. Dineikos sveikatingumo parkas sužavės Jus savo grožiu ir atkurtomis unikaliomis senosiomis procedūromis, kurios pasitelkia orą, vandenį ir saulę. Tai gamtos oazės kampelis, kur galima ramiai pavėsinėje paskaityti knygą, pasigrožėti gėlynais, atsipalaiduoti pirtyje, atsigaivinti kaskadinėse maudyklėse ir pasimėgauti saulės voniomis, geriant žolelių arbatą aerojonoterapijos paviljone, pasportuoti ant lauko treniruoklių ar tiesiog pasivaikščioti parko takais. Jauniesiems lankytojams neteks nuobodžiauti, nes parke įrengta žaidimų aikštelė, o paaugliai čia gali pažaisti tinklinį arba stalo tenisą. Parkas taip pat pritaikytas ir judėjimo negalią turintiems žmonėms, čia įrengtos specialios neįgaliesiems skirtos sūpynės. Be to, K. Dineikos sveikatingumo parko lankymas yra nemokamas, išskyrus papildomas paslaugas aerojonų terapiniame paviljone, kaskadinių maudyklių ir pirties kompleksuose, kurių kainos yra simbolinės.

Daugiau informacijos